Pręty Kraków


Pręty to wyrób hutniczy o niezwykle szerokim zastosowaniu.
Korzystają z niego zarówno duże przedsiębiorstwa budowlane, jak i małe firmy realizujące niewielkie, prywatne zlecenia.
Pręty płaskie, popularnie znane jako płaskowniki, są często wykorzystywane przez branżę mechaniczną. Wykonuje się z nich elementy urządzeń mechanicznych, ale również ogrodzenia. Natomiast prętów gładkich i żebrowych używają zazwyczaj pracownicy branży budowlanej. Dzięki swojej wysokiej sztywności są zasadniczym komponentem na każdej budowie.

Rodzaje prętów


W zależności od długości i grubości używa się prętów w budowlach o różnych gabarytach, by usztywnić konstrukcję obiektu.
Nasza firma Metalbud Adamski prowadzi sprzedaż prętów gładkich oraz żebrowych. Zajmujemy się dystrybucją różnej długości prętów, zróżnicowanych pod kątem gęstości – czyli elastyczności i wytrzymałości.
Naszym najbliższym terenem dla dystrybucji jest Kraków, lecz dzięki własnemu transportowi zapewniamy dowóz zamówionego asortymentu na terenie całego kraju. Jeżeli chcesz poznać dokładne szczegóły o naszych produktach zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy ci wybrać odpowiednie pręty i inne wyroby hutnicze. Odwiedź siedzibę firmy - Kraków, Brzeska 9.

Jesteś z Krakowa i jesteś zainteresowany prętami - pomożemy Ci w wyborze.

Napisz do nas
Firma:
Nazwisko:
Email:
Telefon:
Wiadomość:

pręty staloweDane kontaktowe
Tel./fax: 12 645 04 34metalbud.adamski@poczta.fm
Adres: ul. Brzeska 9, 31-988 Kraków